Provus (2.1.10) - en to bo translation catalogue (104 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Edit %title
bo: %title་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Time zones
bo: དུས་ཁུལ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།
