Provus (2.1.10) - en to lt translation catalogue (157 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Display
lt: Rodymas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Items
lt: Elementai

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: General
lt: Bendras

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start
lt: Pradžia

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Languages
lt: Kalbos

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Days
lt: Dienos

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: on
lt: -

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Translations
lt: Vertimai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Webform
lt: Web forma

en: medium
lt: vidutinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Next >
lt: Kitas

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Hide all
lt: Paslėpti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Dates
lt: Datos

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: IP address
lt: IP adresas

en: Light
lt: Šviesi

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Date only
lt: Tik data

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Narrow
lt: Siauras

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Is draft
lt: Ar juodraštis

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
lt: Namų: Namų
    Darbo: Darbo
    Mobilus: Mobilus

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: Unstar/unflag submission
lt: Atžymėti pateikimą

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Lock submission
lt: Užrakinti pateikimą

en: Unlock submission
lt: Atrakinti pateikimą

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
lt: Atsiprašome... Ši forma uždaryta.

en: Archive webform
lt: Archyvuoti webformą

en: Close webform
lt: Uždaryti webformą

en: Open webform
lt: Atidaryti webformą

en: Restore webform
lt: Atstatyti webformą
