Provus (2.1.10) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Relationship
mk: Релација

en: - All -
mk: - Сите -

en: Date and time
mk: Датум и време
