Provus (2.1.10) - en to ne translation catalogue (82 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: URL
ne: यूआरएल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Media
ne: मिडिया

en: Basic
ne: सामान्य

en: Button
ne: बटन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Wide
ne: चौडा

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
