Provus (2.1.4) - en to hr translation catalogue (69 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Item
hr: stavka

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Resources
hr: Resursi

en: Support
hr: Podrška

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Icon
hr: Ikona

en: Display
hr: Prikaz

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Count
hr: Broj

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Desc
hr: Silazno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Button
hr: Gumb

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Last Name
hr: Prezime

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: People
hr: Korisnici

en: Apply
hr: Primjeni

en: List items
hr: Popis stavki

en: Block description
hr: Opis bloka

en: About
hr: Opis

en: Dates
hr: Datumi

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Asc
hr: Uzlazno
