Provus (2.1.4) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Basic
si: මූලික

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
