Provus (2.1.4) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Count
sl: Število

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Basic
sl: Osnovno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: White
sl: Bela

en: People
sl: Uporabniki

en: List items
sl: Seznam menijskih elementov

en: Block description
sl: Opis bloka

en: About
sl: O modulu

en: Dates
sl: Datumi

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Search index
sl: Indeks iskanja
