Provus (2.1.6) - en to uk translation catalogue (213 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Item
uk: Елемент

en: Group
uk: Група

en: List
uk: Список

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Language
uk: Мова

en: More
uk: Ще

en: Resources
uk: Ресурси

en: Support
uk: Підтримка

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Titles
uk: Заголовки

en: Contact
uk: Контакт

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Heading
uk: Заголовок

en: Normal
uk: Звичайне

en: Items
uk: Елементи

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: General
uk: Загальне

en: Start
uk: Початок

en: Basic
uk: Основні

en: Button
uk: Кнопка

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Gender
uk: Стать

en: Languages
uk: Мови

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: White
uk: Білий

en: People
uk: Люди

en: Diff
uk: Різниця

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Document
uk: Документ

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Translations
uk: Переклади

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Complete
uk: Завершене

en: Webform
uk: Вебформа

en: List items
uk: Список елементів

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Next >
uk: Далі >

en: < Previous
uk: < Назад

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Hide all
uk: Сховати все

en: Show all
uk: Показати все

en: Person
uk: Особа

en: About
uk: Про модуль

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Dates
uk: Дати

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Sex
uk: Стать

en: Light
uk: Світла

en: Python
uk: Пітон

en: Primary
uk: Основні

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Card
uk: Картка

en: Education
uk: Освіта

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Marital status
uk: Сімейний стан

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Geographic
uk: Географічний

en: Sidebar first width
uk: Ширина першої бічної панелі

en: Dark
uk: Темний

en: Event details
uk: Подробиці події

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Industry
uk: Галузь

en: List item
uk: Елемент списку

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Wide
uk: Широкий

en: Icon set
uk: Набір піктограм

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Country codes
uk: Коди країн

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Date only
uk: Тільки дата

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: A brief description of your block.
uk: Короткий опис вашого блоку.

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Featured top
uk: Додаткове вгорі

en: Featured bottom first
uk: Перше додаткове знизу

en: Featured bottom second
uk: Друге додаткове знизу

en: Featured bottom third
uk: Третє додаткове знизу

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
uk: Знайдено частково завершену форму. Будь ласка, завершіть незаповнені частини.

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Narrow
uk: Вузький

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Country names
uk: Назви країн

en: State codes
uk: Коди штатів

en: State names
uk: Назви штатів

en: State/Province codes
uk: Коди штатів/провінцій

en: State/Province names
uk: Назви штатів/провінцій

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
uk: Будь ласка, перегляньте своє надсилання. Надсилання не є завершеним, доки не натиснуто кнопку «Надіслати»!

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
uk: Понеділок: Понеділок
    Вівторок: Вівторок
    Середа: Середа
    Четвер: Четвер
    П’ятниця: П’ятниця
    Субота: Субота
    Неділя: Неділя

en: Male: Male
    Female: Female
uk: Чоловік: Чоловік
    Жінка: Жінка

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PA: Pennsylvania
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PA: Пенсільванія
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Пенсільванія: Пенсильванія
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Yes: Yes
    No: No
uk: Так: Так
    Ні: Ні

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
uk: Ця форма є конфіденційною. Щоб надіслати її необхідно <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">вийти</a>.

en: Likert: Agreement
uk: Likert: Погодження

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
uk: 1: Набагато гірше 
    2: Дещо гірше
    3: Приблизно так само
    4: Дещо краще
    5: Набагато краще

en: Likert: Comparison
uk: Likert: Порівняння

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
uk: 1: Зовсім не згоден
    2: Не згоден
    3: Байдуже
    4: Згоден
    5: Повністю згоден

en: Likert: Importance
uk: Likert: Важливість

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
uk: 1: Зовсім не важливо
    2: Дещо важливо
    3: Байдуже
    4: Важливо
    5: Дуже важливо

en: Likert: Satisfaction
uk: Likert: Задоволення

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
uk: 1: Дуже незадоволений
    2: Незадоволений
    3: Байдуже
    4: Задоволений
    5: Дуже задоволений

en: Likert: Ten Scale
uk: Likert: Десятибальна шкала

en: Likert: Would You
uk: Likert: Чи ви будете

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
uk: 1: Однозначно ні 
    2: Ймовірно ні 
    3: Не впевнений 
    4: Ймовірно так
    5: Однозначно так

en: Accounting/Finance: Accounting/Finance
    Advertising/Public Relations: Advertising/Public Relations
    Aerospace/Aviation: Aerospace/Aviation
    Arts/Entertainment/Publishing: Arts/Entertainment/Publishing
    Automotive: Automotive
    Banking/Mortgage: Banking/Mortgage
    Business Development: Business Development
    Business Opportunity: Business Opportunity
    Clerical/Administrative: Clerical/Administrative
    Construction/Facilities: Construction/Facilities
    Consumer Goods: Consumer Goods
    Customer Service: Customer Service
    Education/Training: Education/Training
    Energy/Utilities: Energy/Utilities
    Engineering: Engineering
    Government/Military: Government/Military
    Healthcare: Healthcare
    Hospitality/Travel: Hospitality/Travel
    Human Resources: Human Resources
    Installation/Maintenance: Installation/Maintenance
    Insurance: Insurance
    Internet: Internet
    Law Enforcement/Security: Law Enforcement/Security
    Legal: Legal
    Management/Executive: Management/Executive
    Manufacturing/Operations: Manufacturing/Operations
    Marketing: Marketing
    Non-Profit/Volunteer: Non-Profit/Volunteer
    Pharmaceutical/Biotech: Pharmaceutical/Biotech
    Professional Services: Professional Services
    Real Estate: Real Estate
    Restaurant/Food Service: Restaurant/Food Service
    Retail: Retail
    Sales: Sales
    Science/Research: Science/Research
    Skilled Labor: Skilled Labor
    Technology: Technology
    Telecommunications: Telecommunications
    Transportation/Logistics: Transportation/Logistics
uk: Бухгалтерський облік/Фінанси: Бухгалтерський облік/Фінанси
    Реклама/Зв’язки з громадськістю: Реклама/Зв’язки з громадськістю
    Аерокосмічна сфера/Авіація: Аерокосмічна сфера/Авіація
    Мистецтво/Розваги/Видавництво: Мистецтво/Розваги/Видавництво
    Автомобільна справа: Автомобільна справа
    Банківська справа/Іпотека: Банківська справа/Іпотека
    Розвиток бізнесу: Розвиток бізнесу
    Можливості для бізнесу: Можливості для бізнесу Канцелярська/Адміністративна: Канцелярська/Адміністративна
    Будівництво/Об’єкти: Будівництво/Об’єкти
    Товари народного споживання: Товари народного споживання
    Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів
    Освіта/Навчання: Освіта/Навчання
    Енергетика/комунальні послуги: Енергетика/комунальні послуги
    Інженерія: Інженерія
    Уряд/Військо: Уряд/Військо
    Охорона здоров’я: Охорона здоров’я
    Гостинність/Подорожі: Гостинність/Подорожі
    Людські ресурси: Людські ресурси
    Встановлення/Технічне обслуговування: Встановлення/Технічне обслуговування
    Страхування: Страхування
    Інтернет: Інтернет
    Правоохоронні органи/Безпека: Правоохоронні органи/Безпека
    Юриспруденція: Юриспруденція
    Менеджмент/Керівництво: Менеджмент/Керівництво
    Виробництво/Процеси: Виробництво/Процеси Маркетинг: Маркетинг
    Неприбуткова сфера/Волонтерство: Неприбуткова сфера/Волонтерство
    Фармакологія/Біотехнології: Фармакологія/Біотехнології
    Професійні послуги: Професійні послуги
    Нерухомість: Нерухомість
    Ресторан/Харчування: Ресторан/Харчування
    Роздрібна торгівля: Роздрібна торгівля:
    Продажі: Продажі
    Наука/Дослідження: Наука/Дослідження
    Кваліфікована праця: Кваліфікована праця
    Технології: Технології
    Телекомунікації: Телекомунікації
    Транспортування/Логістика: Транспортування/Логістика

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
uk: Неодружений: Неодружений
    Одружений: Одружений
    Розлучений: Розлучений
    Вдівець: Вдівець

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
uk: Січень: Січень
    Лютий: Лютий
    Березень: Березень
    Квітень: Квітень
    Травень: Травень
    Червень: Червень
    Липень: Липень
    Серпень: Серпень
    Вересень: Вересень
    Жовтень: Жовтень
    Листопад: Листопад
    Грудень: Грудень

en: Extra Small: Extra Small
    Small: Small
    Medium: Medium
    Large: Large
    Extra Large: Extra Large
uk: Дуже малий: Дуже малий
    Малий: Малий
    Середній: Середній
    Великий: Великий
    Дуже великий: Дуже великий

en: Employment status
uk: Зайнятість

en: 'Full Time': 'Full Time'
    'Part Time': 'Part Time'
    'Military': 'Military'
    Unemployed: Unemployed
    Retired: Retired
uk: 'Повний робочий день': 'Повний робочий день'
    'Неповний робочий день': 'Неповний робочий день' 'Військовий': 'Військовий'
    Безробітний: Безробітний
    Пенсіонер: Пенсіонер

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність

en: Caucasian: Caucasian
    'Latino/Hispanic': 'Latino/Hispanic'
    'Middle Eastern': 'Middle Eastern'
    African: African
    Caribbean: Caribbean
    'South Asian': 'South Asian'
    'East Asian': 'East Asian'
    Mixed: Mixed
uk: Європеоїдний: Європеоїдний
    Латиноамериканський: Латиноамериканський
    Близькосхідний: Близькосхідний
    Африканський: Африканський
    Карибський: Карибський
    Південноазіатський: Південноазіатський
    Східноазіатський: Східноазіатський
    Змішаний: Змішаний

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
uk: Батьки: Батьки 
    Інші близькі родичі: Інші близькі родичі
    Брат/сестра: Брат/сестра
    Дитина: Дитина
    Друг: Друг

en: Likert: Quality
uk: Likert: Якість

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
uk: 1: Погано
    2: Задовільно
    3: Добре
    4: Дуже добре
    5: Відмінно

en: Delete webform
uk: Видалити веб-форму

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо відобразити цю вебформу. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: New submission added to [webform:title].
uk: Нове надсилання додано до [webform:title].

en: Basic email contact webform.
uk: Проста електронна контактна вебформа.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
uk: Надіслано [webform_submission:created]
    Надіслав: [webform_submission:user]
    
    Надіслані значення:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
uk: <p>Надіслано [webform_submission:created]</p>
    <p>Надіслав: [webform_submission:user]</p>
    <p> Надіслані значення:</p> [webform_submission:values]

en: Delete submission
uk: Видалити надсилання

en: Phone type
uk: Тип телефону

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
uk: Дім: Дім
    Офіс: Офіс
    Мобільний: Мобільний

en: This form has not yet been opened to submissions.
uk: Ця форма ще не відкрита для надсилання.

en: Demographic
uk: Демографічна

en: Unstar/unflag submission
uk: Зняти зірочку/позначку з надсилання

en: [webform:title]: Preview
uk: [webform:title]: попередній перегляд

en: Please login to access the uploaded file.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до викладеного файлу.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
uk: [webform_submission:submitted-to]: Надсилання №[webform_submission:serial]

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: {Empty}
uk: {Порожньо}

en: Please login to access this submission.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цього надсилання.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо обробити це надсилання. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Please login to access this form.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цієї форми.

en: Indicates required field
uk: Вказує обов'язкові для заповнення поля

en: This submission has been locked.
uk: Це надсилання заблоковано.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
uk: Це надсилання було автоматично заповнено попереднім надсиланням.

en: Square Medium
uk: Квадратне середнє

en: High School: High School
    Associate Degree: Associate Degree
    Graduate or Professional Degree: Graduate or Professional Degree
    Some College: Some College
uk: Середня школа: Середня школа
    Ступінь спеціаліста: Ступінь спеціаліста
    Вища освіта або професійний ступінь: Вища освіта або професійний ступінь 
    Деякі коледжі: Деякі коледжі

en: first_name:
      - 'John'
      - 'Paul'
      - 'Ringo'
      - 'George'
    last_name:
      - 'Lennon'
      - 'McCartney'
      - 'Starr'
      - 'Harrison'
    address:
      - '10 Main Street'
      - '11 Brook Alley Road. APT 1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Springfield'
      - 'Pleasantville'
      - 'Hill Valley'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'
uk: first_name:
      - 'Джон'
      - 'Пол'
      - 'Рінго'
      - 'Джордж'
    last_name:
      - 'Леннон'
      - 'Маккартні'
      - 'Старр'
      - 'Гарісон'
    address:
      - 'Мейн стріт, 10'
      - 'Брук Еллі Роуд, 11, КВ.1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Спрінгфілд'
      - 'Плезентвіль'
      - 'Гілл Воллі'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попереднє надсилання</a> .

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попередні надсилання</a> .

en: name:
      '#title': 'Your Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:display-name]'
    email:
      '#title': 'Your Email'
      '#type': email
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:mail]'
    subject:
      '#title': Subject
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#test': 'Testing contact webform from [site:name]'
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
      '#test': 'Please ignore this email.'
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': 'Send message'
uk: name:
      '#title': 'Ваше ім''я'
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:display-name]'
    email:
      '#title': 'Ваша електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:mail]'
    subject:
      '#title': Тема
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#test': 'Тестування контактної вебформи з сайту [site:name]'
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
      '#test': 'Будь ласка ігноруйте цей лист.'
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': 'Надіслати повідомлення'

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

en: Lock submission
uk: Заблокувати надсилання

en: Unlock submission
uk: Розблокувати надсилання

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
uk: Вибачте… Ця форма закрита для нових надсилань.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
uk: У вас є чернетка цієї вебформи, що очікує на розгляд. <a href="#">Завантажити чернетку, що очікує на розгляд</a> .

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
uk: У вас є чернетки цієї вебформи, що очікують на розгляд. <a href="#">Переглянути чернетки, що очікують на розгляд</a> .

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
uk: Викладений файл чи документ, наприклад PDF.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
uk: Надсилання вебформи з: [webform_submission:source-title]

en: Province codes
uk: Коди провінцій

en: AB: Alberta
    BC: 'British Columbia'
    MB: Manitoba
    NB: 'New Brunswick'
    NL: 'Newfoundland and Labrador'
    NS: 'Nova Scotia'
    NT: 'Northwest Territories'
    NU: Nunavut
    'ON': Ontario
    PE: 'Prince Edward Island'
    QC: Quebec
    SK: Saskatchewan
    YT: Yukon
uk: AB: Альберта
    BC: 'Британська Колумбія'
    MB: Манітоба
    NB: 'Нью-Брансвік'
    NL: 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    NS: 'Нова Шотландія'
    NT: 'Північно-західні території'
    NU: Нунавут
    'ON': Онтаріо
    PE: 'Острів принца Едварда'
    QC: Квебек
    SK: Саскачеван
    YT: Юкон

en: Province names
uk: Назви провінцій

en: Alberta: Alberta
    'British Columbia': 'British Columbia'
    Manitoba: Manitoba
    'New Brunswick': 'New Brunswick'
    'Newfoundland and Labrador': 'Newfoundland and Labrador'
    'Nova Scotia': 'Nova Scotia'
    'Northwest Territories': 'Northwest Territories'
    Nunavut: Nunavut
    Ontario: Ontario
    'Prince Edward Island': 'Prince Edward Island'
    Quebec: Quebec
    Saskatchewan: Saskatchewan
    Yukon: Yukon
uk: Альберта: Альберта
    'Британська Колумбія': 'Британська Колумбія'
    Манітоба: Манітоба
    'Нью-Брансвік': 'Нью-Брансвік'
    'Ньюфаундленд і Лабрадор': 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    'Нова Шотландія': 'Нова Шотландія'
    'Північно-західні території': 'Північно-західні території'
    Нунавут: Нунавут
    Онтаріо: Онтаріо
    'Острів принца Едварда': 'Острів принца Едварда'
    Квебек: Квебек
    Саскачеван: Саскачеван
    Юкон: Юкон

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AS: 'American Samoa'
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    AE: 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)'
    AA: 'Armed Forces Americas'
    AP: 'Armed Forces Pacific'
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FM: 'Federated States of Micronesia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MH: 'Marshall Islands'
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    MP: 'Northern Mariana Islands'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PW: Palau
    PA: Pennsylvania
    PR: 'Puerto Rico'
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VI: 'Virgin Islands'
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
    AB: Alberta
    BC: 'British Columbia'
    MB: Manitoba
    NB: 'New Brunswick'
    NL: 'Newfoundland and Labrador'
    NS: 'Nova Scotia'
    NT: 'Northwest Territories'
    NU: Nunavut
    'ON': Ontario
    PE: 'Prince Edward Island'
    QC: Quebec
    SK: Saskatchewan
    YT: Yukon
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AS: 'Американське Самоа'
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    'AE': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'AA': 'Збройні сили Америки'
    'AP': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FM: 'Федеративні Штати Мікронезії'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MH: 'Маршалові острови'
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    MP: 'Північні Маріанські острови'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PW: Палау
    PA: Пенсільванія
    PR: 'Пуерто-Ріко'
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VI: 'Віргінські острови'
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг
    AB: Альберта
    BC: 'Британська Колумбія'
    MB: Манітоба
    NB: 'Нью-Брансвік'
    NL: 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    NS: 'Нова Шотландія'
    NT: 'Північно-західні території'
    NU: Нунавут
    ON: Онтаріо
    PE: 'Острів принца Едварда'
    QC: Quebec
    SK: Саскачеван
    YT: Юкон

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    'American Samoa': 'American Samoa'
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)': 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)'
    'Armed Forces Americas': 'Armed Forces Americas'
    'Armed Forces Pacific': 'Armed Forces Pacific'
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    'Federated States of Micronesia': 'Federated States of Micronesia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Guam: Guam
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    'Marshall Islands': 'Marshall Islands'
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    'Northern Mariana Islands': 'Northern Mariana Islands'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Palau: Palau
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Puerto Rico': 'Puerto Rico'
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    'Virgin Islands': 'Virgin Islands'
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
    Alberta: Alberta
    'British Columbia': 'British Columbia'
    Manitoba: Manitoba
    'New Brunswick': 'New Brunswick'
    'Newfoundland and Labrador': 'Newfoundland and Labrador'
    'Nova Scotia': 'Nova Scotia'
    'Northwest Territories': 'Northwest Territories'
    Nunavut: Nunavut
    Ontario: Ontario
    'Prince Edward Island': 'Prince Edward Island'
    Quebec: Quebec
    Saskatchewan: Saskatchewan
    Yukon: Yukon
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    'Американське Самоа': 'Американське Самоа'
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'Збройні сили Америки': 'Збройні сили Америки'
    'Збройні сили Тихоокеанського регіону': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    'Федеративні Штати Мікронезії': 'Федеративні Штати Мікронезії'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гуам: Гуам
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    'Маршаллові острови': 'Маршаллові острови'
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    'Північні Маріанські острови': 'Північні Маріанські острови'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Палау: Палау
    Пенсільванія: Пенсильванія
    'Пуерто-Ріко': 'Пуерто-Ріко'
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    'Віргінські острови': 'Віргінські острови'
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг
    Альберта: Альберта
    'Британська Колумбія': 'Британська Колумбія'
    Манітоба: Манітоба
    'Нью-Брансвік': 'Нью-Брансвік'
    'Ньюфаундленд і Лабрадор': 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    'Нова Шотландія': 'Нова Шотландія'
    'Північно-західні території': 'Північно-західні території'
    Нунавут: Нунавут
    Онтаріо: Онтаріо
    'Острів принца Едварда': 'Острів принца Едварда'
    Quebec: Quebec
    Саскачеван: Саскачеван
    Юкон: Юкон

en: Man: Man
    Woman: Woman
    Non-binary: Non-binary
    Agender/Genderless: Agender/Genderless
    Androgyne/Androgynous: Androgyne/Androgynous
    Aporagender: Aporagender
    Bigender: Bigender
    Demi-agender: Demi-agender
    Demi-boy: Demi-boy
    Demi-fluid: Demi-fluid
    Demi-girl: Demi-girl
    Demi-gender: Demi-gender
    Demi-non-binary: Demi-non-binary
    Genderqueer: Genderqueer
    Genderflux: Genderflux
    Genderfluid: Genderfluid
    Gender-indifferent: Gender-indifferent
    Gender-neutral: Gender-neutral
    Graygender: Graygender
    Intergender: Intergender
    Maverique: Maverique
    Maxigender: Maxigender
    Multigender/Polygender: Multigender/Polygender
    Neutrois: Neutrois
    Pangender/Omnigender: Pangender/Omnigender
    Trigender: Trigender
    Two-spirit: Two-spirit
    'Prefer Not to Answer': 'Prefer Not to Answer'
uk: Man: Чоловік
    Woman: Жінка
    Non-binary: Небінарна
    Agender/Genderless: Агендер/Безгендерний
    Androgyne/Androgynous: Андрогін/Андрогінний
    Aporagender: Апорагендер
    Bigender: Бігендер
    Demi-agender: Демі-агендер
    Demi-boy: Демі-хлопчик
    Demi-fluid: Демі-флюід
    Demi-girl: Демі-дівчинка
    Demi-gender: Демі-гендер
    Demi-non-binary: Демі-небінарний
    Genderqueer: Гендерквір
    Genderflux: Генедрфлукс
    Genderfluid: Генедфлуід
    Gender-indifferent: Гендерно-індифірентний
    Gender-neutral: Гендернонейтральний
    Graygender: Грейгендер
    Intergender: Інтергендер
    Maverique: Маверік
    Maxigender: Максігендер
    Multigender/Polygender: Мультигендер/Полігендер
    Neutrois: Нейтрос
    Pangender/Omnigender: Пангендер/Омнігендер
    Trigender: Тригендер
    Two-spirit: Два-духи
    'Prefer Not to Answer': 'Не бажаю відповідати'

en: Sex - International Civil Aviation Organization (ICAO)
uk: Стать - Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO)

en: M: Male
    F: Female
    X: Unspecified
uk: M: Чоловік
    F: Жінка 
    X: Не визначено

en: Archive webform
uk: Архівувати вебформу

en: Close webform
uk: Закрити вебформу

en: Open webform
uk: Відкрити вебформу

en: Restore webform
uk: Відновити вебформу

en: Star/flag submission
uk: Позначити надсилання

en: Webform (Default) - DO NOT EDIT
uk: Вебформа (за замовчуванням) – НЕ РЕДАГУВАТИ
