Provus (2.1.7) - en to az translation catalogue (94 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Icon
az: İconka

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Count
az: Say

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: Button
az: Düymə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Languages
az: Dillər

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: White
az: Ağ

en: People
az: İnsan

en: Document
az: Sənəd

en: Relationship
az: Əlaqə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Telephone
az: Telefon

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Dates
az: Tarixlər

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Video file
az: Video fayl

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
