Provus (2.1.7) - en to lv translation catalogue (136 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Resources
lv: Resursi

en: view
lv: skatīt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: edit
lv: labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Small
lv: Mazs

en: Icon
lv: Ikona

en: Display
lv: Ekrāns

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Normal
lv: Normāls

en: Items
lv: Vienumi

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: Basic
lv: Pamata

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Button
lv: Poga

en: Anonymous
lv: Viesis

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Languages
lv: Valodas

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Days
lv: Dienas

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: White
lv: Balts

en: People
lv: Cilvēki

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Document
lv: Dokuments

en: Relationship
lv: Attiecība

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: List items
lv: Parādīt vienumus

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Next >
lv: Tālāk >

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Locked
lv: Slēgts

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Dates
lv: Datumi

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: IP address
lv: IP adrese

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Card
lv: Kartiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Narrow
lv: Šaurs

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
