Provus (2.2.1) - en to el translation catalogue (141 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: More
el: Περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Resources
el: Πηγές

en: Support
el: Υποστήριξη

en: view
el: προβολή

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Titles
el: Τίτλοι

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Files
el: Αρχεία

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Media
el: Μέσα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start
el: Αρχή

en: Basic
el: Βασική

en: Button
el: Κουμπί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Gender
el: Γένος

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Days
el: Ημέρες

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: White
el: Λευκό

en: People
el: Χρήστες

en: on
el: ανοικτό

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: List items
el: Λίστα στοιχείων

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Next >
el: Επόμενη >

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: off
el: κλειστό

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Yes/No
el: Ναι/Όχι

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Time zones
el: Ζώνες ώρας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Date only
el: Μόνο ημερομηνία

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Narrow
el: Στενό
