Provus (2.2.1) - en to ku translation catalogue (77 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Item
ku: دانە

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Category
ku: پۆل

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: People
ku: خەڵک

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: List items
ku: بڕگەکان پیشانبدە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Time zones
ku: کات-شوێنەکان

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
