Provus (2.2.2) - en to af translation catalogue (60 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Support
af: Ondersteuning

en: view
af: bekyk

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Category
af: Kategorie

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Anonymous
af: Anoniem

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: List items
af: Lys items

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: Master
af: Meester
