Provus (2.2.2) - en to be translation catalogue (106 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Resources
be: Рэсусры

en: view
be: глядзець

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Category
be: Катэгорыя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Heading
be: Загаловак

en: Normal
be: Нармальны

en: Items
be: Элементы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Basic
be: Асноўны

en: Banner
be: Банэр

en: Anonymous
be: Ананім

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Languages
be: Мовы

en: Caption
be: Загаловак

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: People
be: Карыстальнікі

en: Translations
be: Пераклады

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Dates
be: Даты

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: IP address
be: IP адрас

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Draft
be: Чарнавік

en: Date and time
be: Дата і час

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Dark
be: Цёмная

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Narrow
be: Вузкі
