Provus (2.2.2) - en to hy translation catalogue (65 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Moderated content
hy: Մոդերացված բովանդակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Wide
hy: Լայն

en: Narrow
hy: Նեղ
