Provus (2.2.2) - en to jv translation catalogue (81 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: view
jv: tampilan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Display
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Basic
jv: Dasar

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: People
jv: Pawongan

en: Sticky
jv: Pucuk

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani

en: Dates
jv: Tanggal

en: Edit %title
jv: Sunting %title

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Time zones
jv: Zona wektu

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Asc
jv: Urut Maju
