Provus (2.2.2) - en to ps translation catalogue (62 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Vertical
ps: نېغ

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: Button
ps: تڼۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: People
ps: خلک

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Time zones
ps: مهال سيمې

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
