Provus (2.2.3) - en to bg translation catalogue (69 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Category
bg: Категория

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Display
bg: Дисплей

en: Updated
bg: Обновено

en: Titles
bg: Заглавия

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: General
bg: Общи

en: Button
bg: Бутон

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Languages
bg: Езици

en: Right
bg: Дясно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: People
bg: Потребители

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Apply
bg: Търси

en: List items
bg: Списък обекти

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Time zones
bg: Часови зони
