Provus (2.2.3) - en to ht translation catalogue (41 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
