Provus (2.2.3) - en to mn translation catalogue (55 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Date and time
mn: Огноо цаг
