Provus (2.2.3) - en to sk translation catalogue (149 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Item
sk: Položka

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Display
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Count
sk: Počet

en: Photos
sk: Fotografie

en: Heading
sk: Nadpis

en: Normal
sk: Normálny

en: Items
sk: Položky

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Events
sk: Udalosti

en: Start
sk: Štart

en: Basic
sk: Základné

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Languages
sk: Jazyky

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Caption
sk: Popis

en: Days
sk: Dni

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: White
sk: Biela

en: People
sk: Používatelia

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Completed
sk: Ukončená

en: Relationship
sk: Vzťah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Webform
sk: Webformulár

en: medium
sk: stredné

en: Apply
sk: Použiť

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: List items
sk: Zoznam položiek

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Next >
sk: Ďalší >

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Tab Content
sk: Obsah karty

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: About
sk: Informácie o

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Dates
sk: Dátumy

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary
sk: Primárny

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Wide
sk: Široký

en: Last page
sk: Posledná strana

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: First page
sk: Prvá strana

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
