Provus (2.2.4) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Item
km: ធាតុ

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: More
km: បន្ថែម

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Heading
km: ក្បាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Languages
km: ភាសា

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: People
km: មនុស្ស

en: List items
km: រាយ​ធាតុ

en: About
km: អំពី

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Time zones
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
