Provus (2.2.4) - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: More
sr: Више

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Display
sr: Приказ

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Narrow
sr: Уско

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
