Provus (2.2.5) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
