Provus (2.2.5) - en to se translation catalogue (28 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: Complete
se: Gárvvis

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
