Provus (2.3.1) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Count
eo: Kalkulo

en: Items
eo: Eroj

en: Button
eo: Butono

en: Banner
eo: Rubando

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: List items
eo: Listeroj

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
