Provus (2.3.2) - en to ms translation catalogue (63 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: Item
ms: Barangan

en: Group
ms: Kumpulan

en: List
ms: Senarai

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: More
ms: Lagi

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Category
ms: Kategori

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Icon
ms: Ikon

en: Add
ms: Tambah

en: Display
ms: Paparan

en: Email
ms: E-mel

en: Files
ms: Fail

en: Contact
ms: Hubungi

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Count
ms: Bilangan

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Items
ms: Item-item

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: General
ms: Umum

en: Basic
ms: Asas

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Your message has been sent.
ms: Mesej anda telah dihantar.

en: People
ms: Orang

en: List items
ms: Senaraikan item

en: About
ms: Perihal

en: Dates
ms: Tarikh-tarikh

en: Edit %title
ms: Sunting %title

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Search index
ms: Indeks carian

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Time zones
ms: Zon-zon waktu

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
