Provus (2.3.2) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Center
rw: Hagati

en: White
rw: Umweru
