Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Save
az: Saxla

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: White
az: Ağ

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Dates
az: Tarixlər

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: First page
az: Birinci səhifə
