Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Save
be: Захаваць

en: Header
be: Загаловак

en: Dates
be: Даты

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Dark
be: Цёмная
