Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
