Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Save
cs: Uložit

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: White
cs: Bílá

en: Next page
cs: Následující stránka

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Dates
cs: Data

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Site header
cs: Hlavička webu
