Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: White
el: Λευκό

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
