Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Save
gl: Gardar

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: White
gl: Branco

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Transparent
gl: Transparente

en: Dates
gl: Datas

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Dark
gl: Escuro

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración
