Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Site header
hi: साइट हेडर
