Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Save
hu: Mentés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: White
hu: Fehér

en: Next page
hu: Következő oldal

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Dates
hu: Dátumok

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Sidebar first width
hu: Első oldalsáv szélesség

en: Dark
hu: Sötét

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Default button size
hu: Alapértelmezés szerinti gombméret

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: Fluid container
hu: Rugalmas befoglaló

en: Back to Administration
hu: Vissza az adminfelületre

en: Hide sidebar panel
hu: Oldalsáv elrejtése
