Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title
