Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Save
jv: Simpen

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Dates
jv: Tanggal

en: Edit %title
jv: Sunting %title

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
