Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
