Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Save
mn: Хадгалах

en: Header
mn: Толгой хэсэг
