Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Save
ms: Simpan

en: Header
ms: Pengepala

en: Dates
ms: Tarikh-tarikh

en: Edit %title
ms: Sunting %title

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
