Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ
