Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Save
ro: Salvare

en: Header
ro: Cap

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: Dates
ro: Date

en: Edit %title
ro: Editare %title

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Footer fourth
ro: Al patrulea subsol

en: Site header
ro: Antet sit

en: First page
ro: Prima pagină

en: Footer fifth
ro: Al cincilea subsol
