Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Save
ru: Сохранить

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: White
ru: Белый

en: Next page
ru: Следующая страница

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Dates
ru: Даты

en: Edit %title
ru: Редактировать %title

en: Light
ru: Светлая

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Dark
ru: Темный

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Sidebar position
ru: Расположение боковой панели

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Footer fourth
ru: Подвал четвёртый

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Featured top
ru: Рекомендуемые сверху

en: Featured bottom first
ru: Рекомендуемые первый снизу

en: Featured bottom second
ru: Рекомендуемые второй снизу

en: Featured bottom third
ru: Рекомендуемые третий снизу

en: Footer fifth
ru: Подвал пятый

en: Back to Administration
ru: Вернуться к администрированию
