Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Save
sk: Uložiť

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: White
sk: Biela

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Dates
sk: Dátumy

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Primary
sk: Primárny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
