Provus Base Theme (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: White
ug: ئاق

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
