Provus Base Theme (1.0.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: White
ar: أبيض

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Dates
ar: التواريخ

en: Edit %title
ar: نحرير %title

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى
