Provus Base Theme (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Save
gu: સાચવો

en: Dates
gu: તારીખો
