Provus Base Theme (1.0.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
