Provus Base Theme (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
